Playoff Schedule & Results, King Minor Hockey (King Township Minor Hockey)
OMHA Digital Network
Register Your Child Today
Tournaments
Coach Resources
Trainer Resources
OMHA Digital Network
Register Your Child Today
Tournaments
Coach Resources
Trainer Resources
×
Team Finder
Contact
Search
Login
Contact
Search
Divisions
Rep Teams
Nobleking Teams
Schomberg Teams
Main Site
Rep Teams
King Minor Hockey
Visit Site
KTMH Association
U8MD
U10 AA
U10A
U11 AA
U11BB
U12 AA
U12BB
U13 AA
U13A
U13BB
U14 AA
U15 AA
U15BB
U16 AA
U16 BB
U18 AA
U18BB
×
King Minor Hockey Menu
Home
About Us
Rules and Bylaws
News
Schedule & Results
Coaches
Calendar
King Minor Hockey
Playoff Schedule & Results
Sitemap
Print
Category Playoff Schedule & Results
U10 AA
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U10AA-QA-024
Feb 03 2024
4:15 PM
TNT Tornados
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
3-5
L
U10AA-QA-011
Feb 08 2024
7:10 PM
Markham Waxers
Nobleton Arena
7-2
W
U10AA-QA-013
Feb 14 2024
6:00 PM
Newmarket Renegades
King City Arena
2-3
L
U10AA-QA-016
Feb 17 2024
4:00 PM
Markham Waxers
Milliken Mills
3-2
W
U10AA-QA-010
Feb 18 2024
11:45 AM
TNT Tornados
Nobleton Arena
4-2
W
U10AA-QA-006
Feb 20 2024
7:10 PM
TNT Tornados
Nobleton Arena
5-4
W
U10AA-QA-021
Feb 22 2024
6:15 PM
Newmarket Renegades
Magna (Pfaff)
2-1
W
U10AA-QA-004
Feb 24 2024
1:45 PM
Aurora Tigers
Aurora CC (2 - Lincoln)
6-1
W
U10AA-QA-008
Feb 25 2024
3:30 PM
Aurora Tigers
Trisan Centre
5-0
W
U10AA-QA-009
Feb 27 2024
6:30 PM
Newmarket Renegades
Nobleton Arena
4-2
W
U10AA-QA-012
Feb 29 2024
6:45 PM
Aurora Tigers
Nobleton Arena
7-3
W
U10AA-QA-007
Mar 02 2024
2:10 PM
Markham Waxers
Nobleton Arena
5-2
W
U10AA-SFA-20
Mar 09 2024
2:00 PM
Upper York Admirals
Trisan Centre
1-2
L
U10AA-SFA-21
Mar 10 2024
2:00 PM
Upper York Admirals
Ice Palace (Blue)
3-3
T
U10AA-SFA-22
Mar 13 2024
6:00 PM
Upper York Admirals
Trisan Centre
0-1
L
U10AA-BF-13
Mar 15 2024
6:00 PM
Newmarket Renegades
Nobleton Arena
5-2
W
U10AA-BF-14
Mar 17 2024
6:00 PM
Newmarket Renegades
Ray Twinney (1)
0-2
L
U10AA-BF-15
Mar 19 2024
6:00 PM
Newmarket Renegades
Nobleton Arena
3-4
L
U10A
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U10A-QA-20
Feb 04 2024
2:15 PM
TNT Tornados
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
5-5
T
U10A-QA-14
Feb 14 2024
6:15 PM
Newmarket Renegades
Magna (Pfaff)
2-4
L
U10A-QA-28
Feb 17 2024
2:40 PM
Orillia Terriers
West Orillia (Blue)
3-11
L
U10A-QA-10
Feb 18 2024
1:30 PM
Barrie Colts
King City Arena
5-10
L
U10A-QA-25
Feb 20 2024
6:00 PM
Newmarket Renegades
Nobleton Arena
2-2
T
U10A-QA-8
Feb 23 2024
7:00 PM
TNT Tornados
Nobleton Arena
4-3
W
U10A-QA-9
Feb 24 2024
12:00 PM
Newmarket Renegades
King City Arena
2-5
L
U10A-QA-5
Feb 28 2024
6:15 PM
Barrie Colts
Allandale Rec (Red)
1-4
L
U10A-QA-17
Mar 01 2024
7:00 PM
Orillia Terriers
West Orillia (Blue)
0-14
L
U10A-QA-1
Mar 02 2024
12:05 PM
Barrie Colts
Allandale Rec (Red)
0-9
L
U10A-QA-11
Mar 03 2024
1:30 PM
Orillia Terriers
King City Arena
1-11
L
U10A-QA-26
Mar 05 2024
7:00 PM
TNT Tornados
Nobleton Arena
2-3
L
U11 AA
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U11AA-QA-100
Feb 04 2024
6:00 PM
Newmarket Renegades
Nobleton Arena
2-4
L
U11AA-QA-116
Feb 06 2024
7:15 PM
South Simcoe Storm
Innisfil Rec (Red)
4-11
L
U11AA-QA-124
Feb 13 2024
7:00 PM
TNT Tornados
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
0-5
L
U11AA-QA-128
Feb 14 2024
6:00 PM
Whitchurch-Stouffville Clippers
Stouffville (Pad A)
3-1
W
U11AA-QA-120
Feb 18 2024
1:00 PM
TNT Tornados
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
2-4
L
U11AA-QA-104
Feb 20 2024
6:00 PM
Newmarket Renegades
Ray Twinney (1)
1-4
L
U11AA-QA-101
Feb 24 2024
2:05 PM
TNT Tornados
Nobleton Arena
2-4
L
U11AA-QA-103
Feb 25 2024
1:30 PM
South Simcoe Storm
King City Arena
2-4
L
U11AA-QA-113
Feb 27 2024
7:15 PM
South Simcoe Storm
Innisfil Rec (Red)
2-6
L
U11AA-QA-102
Mar 02 2024
3:35 PM
Whitchurch-Stouffville Clippers
Nobleton Arena
2-2
T
U11AA-QA-105
Mar 05 2024
6:00 PM
Newmarket Renegades
Ray Twinney (1)
2-6
L
U11AA-QA-129
Mar 06 2024
6:00 PM
Whitchurch-Stouffville Clippers
Stouffville (Pad A)
5-2
W
U11BB
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U11BB-Q-309
Feb 08 2024
6:00 PM
Newmarket Renegades
Nobleton Arena
2-1
W
U11BB-Q-311
Feb 11 2024
2:30 PM
South Simcoe Storm
King City Arena
9-1
W
U11BB-Q-310
Feb 13 2024
6:50 PM
Upper York Admirals
Nobleton Arena
5-2
W
U11BB-Q-326
Feb 15 2024
6:00 PM
Upper York Admirals
Georgina Sutton
3-1
W
U11BB-Q-312
Feb 17 2024
3:45 PM
Upper York Admirals
Nobleton Arena
8-2
W
U11BB-Q-314
Feb 18 2024
2:45 PM
Barrie Colts
King City Arena
2-8
L
U11BB-Q-320
Feb 21 2024
6:15 PM
Newmarket Renegades
Ray Twinney (2)
3-1
W
U11BB-Q-316
Feb 23 2024
6:15 PM
Newmarket Renegades
Magna (Pfaff)
5-3
W
U11BB-Q-313
Feb 25 2024
2:50 PM
South Simcoe Storm
King City Arena
6-0
W
U11BB-Q-308
Feb 26 2024
6:15 PM
Barrie Colts
Peggy Hill (Arena 2)
2-10
L
U11BB-Q-304
Mar 02 2024
11:20 AM
Barrie Colts
Peggy Hill (Arena 1)
2-9
L
U11BB-Q-322
Mar 04 2024
7:15 PM
South Simcoe Storm
Innisfil Rec (Red)
7-2
W
U11BB-SFB-49
Mar 08 2024
6:00 PM
Newmarket Renegades
Nobleton Arena
5-4
W
U11BB-SFB-50
Mar 10 2024
2:45 PM
Newmarket Renegades
Magna (Honda)
5-2
W
U11BB-SFB-51
Mar 11 2024
6:00 PM
Newmarket Renegades
Trisan Centre
U11BB-F-07
Mar 15 2024
6:15 PM
Barrie Colts
East Bayfield (Purple)
0-4
L
U11BB-F-08
Mar 18 2024
7:30 PM
Barrie Colts
Trisan Centre
0-3
L
U12 AA
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U12AA-B-RR23-24-0109
Feb 08 2024
6:00 PM
Newmarket Renegades
Magna (Scotiabank)
2-5
L
U12AA-B-RR23-24-0123
Feb 11 2024
2:15 PM
Upper York Admirals
Georgina Sutton
1-3
L
U12AA-B-RR23-24-0103
Feb 14 2024
7:30 PM
South Simcoe Storm
King City Arena
2-1
W
U12AA-B-RR23-24-0104
Feb 17 2024
5:00 PM
Orillia Terriers
Nobleton Arena
1-4
L
U12AA-B-RR23-24-0113
Feb 18 2024
3:50 PM
Orillia Terriers
West Orillia (Blue)
3-1
W
U12AA-B-RR23-24-0101
Feb 24 2024
12:45 PM
Whitchurch-Stouffville Clippers
Nobleton Arena
4-1
W
U12AA-B-RR23-24-0126
Feb 25 2024
3:30 PM
Whitchurch-Stouffville Clippers
Stouffville (Pad A)
6-2
W
U12AA-B-RR23-24-0105
Mar 02 2024
5:00 PM
Upper York Admirals
Nobleton Arena
1-1
T
U12AA-B-RR23-24-0117
Mar 03 2024
3:30 PM
South Simcoe Storm
Innisfil Rec (Gold)
1-4
L
U12AA-B-RR23-24-0102
Mar 06 2024
7:30 PM
Newmarket Renegades
King City Arena
1-6
L
U12BB
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U12BB-23/24-RR-0114
Feb 04 2024
7:30 PM
Aurora Tigers
King City Arena
5-7
L
U12BB-23/24-RR-0112
Feb 09 2024
7:00 PM
Newmarket Renegades
Nobleton Arena
4-2
W
U12BB-23/24-RR-0115
Feb 11 2024
3:45 PM
Barrie Colts
King City Arena
0-6
L
U12BB-23/24-RR-0118
Feb 15 2024
7:00 PM
Newmarket Renegades
Ray Twinney (1)
4-1
W
U12BB-23/24-RR-0113
Feb 17 2024
2:15 PM
Upper York Admirals
Nobleton Arena
2-0
W
U12BB-23/24-RR-0129
Feb 18 2024
2:30 PM
Upper York Admirals
Georgina Sutton
4-1
W
U12BB-23/24-RR-0102
Feb 24 2024
3:15 PM
Aurora Tigers
Aurora CC (2 - Lincoln)
2-2
T
U12BB-23/24-RR-0111
Feb 25 2024
4:00 PM
South Simcoe Storm
King City Arena
2-8
L
U12BB-23/24-RR-0125
Mar 03 2024
7:15 PM
South Simcoe Storm
Innisfil Rec (Red)
1-4
L
U12BB-23/24-RR-0107
Mar 04 2024
7:35 PM
Barrie Colts
Peggy Hill (Arena 2)
0-7
L
2024-U12BB-SA1
Mar 09 2024
2:00 PM
Barrie Colts
Peggy Hill (Arena 1)
0-7
L
2024-U12BB-SA2
Mar 10 2024
1:00 PM
Barrie Colts
Nobleton Arena
0-8
L
2024-U12BB-SA3
Mar 13 2024
7:35 PM
Barrie Colts
Allandale Rec (Red)
U13 AA
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U13AA-B-RR23-24-114
Feb 04 2024
7:30 PM
TNT Tornados
Nobleton Arena
4-0
W
U13AA-B-RR23-24-110
Feb 08 2024
7:00 PM
Whitchurch-Stouffville Clippers
Trisan Centre
5-2
W
U13AA-B-RR23-24-111
Feb 11 2024
2:15 PM
Whitchurch-Stouffville Clippers
Nobleton Arena
12-1
W
U13AA-B-RR23-24-129
Feb 16 2024
7:30 PM
Whitchurch-Stouffville Clippers
Stouffville (Pad A)
3-2
W
U13AA-B-RR23-24-109
Feb 17 2024
11:30 AM
Newmarket Renegades
Nobleton Arena
7-1
W
U13AA-B-RR23-24-117
Feb 21 2024
7:45 PM
Newmarket Renegades
Magna (Pfaff)
5-3
W
U13AA-B-RR23-24-106
Feb 24 2024
6:15 PM
Aurora Tigers
Aurora CC (2 - Lincoln)
6-1
W
U13AA-B-RR23-24-108
Feb 26 2024
8:00 PM
Aurora Tigers
Nobleton Arena
10-0
W
U13AA-B-RR23-24-113
Feb 29 2024
8:05 PM
Aurora Tigers
Nobleton Arena
4-1
W
U13AA-B-RR23-24-107
Mar 02 2024
12:45 PM
TNT Tornados
Nobleton Arena
6-3
W
U13AA-B-RR23-24-126
Mar 03 2024
1:30 PM
TNT Tornados
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
6-3
W
U13AA-B-RR23-24-112
Mar 04 2024
8:00 PM
Newmarket Renegades
Nobleton Arena
5-2
W
2024-U13AA-SB1
Mar 09 2024
1:00 PM
South Simcoe Storm
Nobleton Arena
2-3
L
2024-U13AA-SB2
Mar 10 2024
2:30 PM
South Simcoe Storm
Bradford Leisure (Paul Dossey)
3-0
W
2024-U13AA-SB3
Mar 13 2024
8:00 PM
South Simcoe Storm
Nobleton Arena
6-2
W
2024-U13AA-C1
Mar 16 2024
2:00 PM
Richmond Hill Jaguars
Nobleton Arena
2-1
W
2024-U13AA-C2
Mar 18 2024
6:00 PM
Richmond Hill Jaguars
Elvis Stojko
3-2
W
2024-U13AA-C3
Mar 20 2024
8:00 PM
Richmond Hill Jaguars
Nobleton Arena
U13A
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
13A-P2-RR23-23-0103
Feb 07 2024
7:15 PM
Barrie Colts White
Allandale Rec (Red)
1-8
L
13A-P2-RR23-23-0110
Feb 11 2024
12:45 PM
Barrie Colts White
Nobleton Arena
3-4
L
13A-P2-RR23-23-0129
Feb 17 2024
11:30 AM
Whitchurch-Stouffville Clippers
Stouffville Clippers (CC1)
4-0
W
13A-P2-RR23-23-0106
Feb 18 2024
2:25 PM
Newmarket Renegades
Nobleton Arena
5-2
W
13A-P2-RR23-23-0114
Feb 22 2024
7:45 PM
Newmarket Renegades
Magna (Pfaff)
5-2
W
13A-P2-RR23-23-0108
Feb 25 2024
11:45 AM
Richmond Hill Jaguars
Nobleton Arena
5-0
W
13A-P2-RR23-23-0116
Feb 27 2024
7:00 PM
Richmond Hill Jaguars
Elvis Stojko
6-1
W
13A-P2-RR23-23-0109
Mar 01 2024
7:45 PM
Upper York Admirals
Trisan Centre
4-1
W
13A-P2-RR23-23-0107
Mar 03 2024
11:45 AM
Whitchurch-Stouffville Clippers
Nobleton Arena
4-1
W
13A-P2-RR23-23-0123
Mar 04 2024
6:30 PM
Upper York Admirals
Georgina Sutton
5-1
W
2024-U13A-SA1
Mar 10 2024
1:40 PM
Barrie Colts Blue
East Bayfield (Purple)
5-0
W
2024-U13A-SA2
Mar 12 2024
8:00 PM
Barrie Colts Blue
Nobleton Arena
1-2
L
2024-U13A-SA3
Mar 14 2024
7:15 PM
Barrie Colts Blue
Peggy Hill (Arena 2)
1-3
L
U13BB
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
13BB-PB-RR23/24-0124
Feb 08 2024
8:00 PM
Aurora Tigers
King City Arena
8-0
W
13BB-PB-RR23/24-0129
Feb 10 2024
7:00 PM
Markham Waxers
Village
2-2
T
13BB-PB-RR23/24-0132
Feb 12 2024
7:10 PM
South Simcoe Storm
Innisfil Rec (Red)
3-2
W
13BB-PB-RR23/24-0119
Feb 16 2024
7:00 PM
Markham Waxers
Nobleton Arena
2-2
T
13BB-PB-RR23/24-0141
Feb 17 2024
3:00 PM
Upper York Admirals
EGSC (West)
8-0
W
13BB-PB-RR23/24-0122
Feb 18 2024
1:05 PM
South Simcoe Storm
Nobleton Arena
2-3
L
13BB-PB-RR23/24-0108
Feb 24 2024
4:25 PM
Barrie Colts
East Bayfield (Purple)
1-4
L
13BB-PB-RR23/24-0123
Feb 25 2024
1:05 PM
Upper York Admirals
Nobleton Arena
4-0
W
13BB-PB-RR23/24-0121
Feb 29 2024
8:00 PM
Barrie Colts
King City Arena
0-7
L
13BB-PB-RR23/24-0120
Mar 01 2024
6:50 PM
Clarington Toros
Nobleton Arena
2-3
L
13BB-PB-RR23/24-0105
Mar 03 2024
3:00 PM
Aurora Tigers
Stronach ARC (Toyota (West))
2-0
W
13BB-PB-RR23/24-0117
Mar 06 2024
7:30 PM
Clarington Toros
Rickard (A)
3-2
W
U14 AA
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
YSQ23-U14AA-45
Feb 05 2024
8:30 PM
South Simcoe Storm
Innisfil Rec (Red)
1-5
L
YSQ23-U14AA-47
Feb 07 2024
6:45 PM
Newmarket Renegades
Ray Twinney (2)
2-5
L
YSQ23-U14AA-52
Feb 10 2024
1:00 PM
Newmarket Renegades
Trisan Centre
0-8
L
YSQ23-U14AA-57
Feb 14 2024
7:25 PM
Barrie Colts
Allandale Rec (Red)
0-9
L
YSQ23-U14AA-54
Feb 17 2024
2:15 PM
Barrie Colts
Trisan Centre
2-9
L
YSQ23-U14AA-36
Feb 18 2024
4:30 PM
Whitchurch-Stouffville Clippers
Stouffville (Pad A)
3-2
W
YSQ23-U14AA-39
Feb 24 2024
2:15 PM
South Simcoe Storm
Trisan Centre
1-6
L
YSQ23-U14AA-58
Feb 25 2024
3:35 PM
Barrie Colts
Allandale Rec (Red)
0-5
L
YSQ23-U14AA-50
Feb 27 2024
7:30 PM
Newmarket Renegades
Ray Twinney (1)
2-5
L
YSQ23-U14AA-40
Feb 29 2024
7:50 PM
South Simcoe Storm
Innisfil Rec (Red)
0-6
L
YSQ23-U14AA-53
Mar 02 2024
12:55 PM
Whitchurch-Stouffville Clippers
Trisan Centre
4-3
W
YSQ23-U14AA-35
Mar 03 2024
6:30 PM
Whitchurch-Stouffville Clippers
Stouffville (Pad A)
0-11
L
U15 AA
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
YS23QA-U15AA-03
Feb 07 2024
8:45 PM
Aurora Tigers
Stronach ARC (Toyota (West))
1-4
L
YS23QA-U15AA-11
Feb 09 2024
8:20 PM
Upper York Admirals
Nobleton Arena
1-5
L
YS23QA-U15AA-17
Feb 13 2024
7:00 PM
Richmond Hill Jaguars
Elvis Stojko
1-2
L
YS23QA-U15AA-12
Feb 16 2024
8:20 PM
Richmond Hill Jaguars
Nobleton Arena
3-2
W
YS23QA-U15AA-09
Feb 18 2024
1:40 PM
Collingwood Blues
Eddie Bush
0-3
L
YS23QA-U15AA-14
Feb 23 2024
8:10 PM
Whitchurch-Stouffville Clippers
Nobleton Arena
3-1
W
YS23QA-U15AA-29
Feb 25 2024
3:30 PM
Whitchurch-Stouffville Clippers
Stouffville Clippers (CC1)
6-4
W
YS23QA-U15AA-13
Feb 27 2024
7:50 PM
Aurora Tigers
Nobleton Arena
3-4
L
YS23QA-U15AA-15
Mar 01 2024
8:10 PM
Collingwood Blues
Nobleton Arena
2-6
L
YS23QA-U15AA-23
Mar 04 2024
7:45 PM
Upper York Admirals
Georgina Sutton
2-7
L
U15BB
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
YS23QA-U15BB-01
Feb 06 2024
7:30 PM
Barrie Colts
Sadlon Centre
2-2
T
YS23QA-U15BB-14
Feb 08 2024
8:30 PM
Markham Waxers team 2
Trisan Centre
2-3
L
YS23QA-U15BB-09
Feb 10 2024
2:30 PM
Barrie Colts
Trisan Centre
1-0
W
YS23QA-U15BB-15
Feb 13 2024
8:00 PM
South Simcoe Storm
Nobleton Arena
0-3
L
YS23QA-U15BB-10
Feb 21 2024
6:30 PM
South Simcoe Storm
Trisan Centre
1-1
T
YS23QA-U15BB-12
Feb 24 2024
3:25 PM
Richmond Hill Jaguars
Nobleton Arena
8-1
W
YS23QA-U15BB-22
Feb 25 2024
12:30 PM
Richmond Hill Jaguars
Elgin Barrow (East)
7-0
W
YS23QA-U15BB-08
Feb 26 2024
7:25 PM
Barrie Colts
Peggy Hill (Arena 2)
1-3
L
YS23QA-U15BB-17
Feb 29 2024
6:30 PM
Markham Waxers team 2
Centennial
2-5
L
YS23QA-U15BB-13
Mar 02 2024
2:20 PM
Richmond Hill Jaguars
Trisan Centre
6-1
W
YS23QA-U15BB-11
Mar 03 2024
5:15 PM
Markham Waxers team 2
Trisan Centre
1-1
T
YS23QA-U15BB-28
Mar 06 2024
6:30 PM
South Simcoe Storm
Innisfil Rec (Red)
3-3
T
U16 AA
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
YS23QA-U16AA-007
Feb 04 2024
3:15 PM
South Simcoe Storm
Bradford Leisure (Paul Dossey)
1-8
L
YS23QA-U16AA-021
Feb 07 2024
7:00 PM
Barrie Colts
Trisan Centre
0-9
L
YS23QA-U16AA-011
Feb 10 2024
7:45 PM
TNT Tornados
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
1-6
L
YS23QA-U16AA-019
Feb 11 2024
3:30 PM
TNT Tornados
Trisan Centre
0-7
L
YS23QA-U16AA-025
Feb 15 2024
8:15 PM
South Simcoe Storm
Bradford Leisure (Paul Dossey)
0-9
L
YS23QA-U16AA-029
Feb 16 2024
9:05 PM
TNT Tornados
New Tecumseth Rec (NTRC 2)
0-3
L
YS23QA-U16AA-006
Feb 23 2024
8:00 PM
Barrie Colts
Sadlon Centre
2-7
L
YS23QA-U16AA-003
Feb 25 2024
2:00 PM
Aurora Tigers
Stronach ARC (Toyota (West))
0-3
L
YS23QA-U16AA-016
Mar 02 2024
3:20 PM
Barrie Colts
Peggy Hill (Arena 2)
1-10
L
YS23QA-U16AA-020
Mar 03 2024
3:30 PM
South Simcoe Storm
Trisan Centre
2-4
L
YS23QA-U16AA-012
Mar 04 2024
7:15 PM
Aurora Tigers
Aurora CC (2 - Lincoln)
1-7
L
YS23QA-U16AA-022
Mar 06 2024
7:15 PM
Aurora Tigers
Trisan Centre
0-6
L
U16 BB
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
YS23QA-U16BB-020
Feb 06 2024
9:15 PM
Richmond Hill Jaguars
Nobleton Arena
0-2
L
YS23QA-U16BB-029
Feb 10 2024
8:00 PM
South Simcoe Storm
Bradford Leisure (Paul Dossey)
8-4
W
YS23QA-U16BB-005
Feb 11 2024
3:45 PM
South Simcoe Storm
Nobleton Arena
9-2
W
YS23QA-U16BB-016
Feb 14 2024
7:00 PM
Barrie Colts
Allandale Rec (Blue)
2-14
L
YS23QA-U16BB-012
Feb 17 2024
2:00 PM
Aurora Tigers
Stronach ARC (Toyota (West))
9-2
W
YS23QA-U16BB-009
Feb 21 2024
8:15 PM
Richmond Hill Jaguars
Tom Graham (East)
2-5
L
YS23QA-U16BB-019
Feb 23 2024
7:30 PM
South Simcoe Storm
Trisan Centre
4-0
W
YS23QA-U16BB-022
Feb 24 2024
4:45 PM
Aurora Tigers
Nobleton Arena
6-2
W
YS23QA-U16BB-025
Feb 29 2024
7:15 PM
Richmond Hill Jaguars
Tom Graham (East)
1-8
L
YS23QA-U16BB-003
Mar 01 2024
8:20 PM
Barrie Colts
Allandale Rec (Blue)
2-9
L
YS23QA-U16BB-006
Mar 03 2024
3:45 PM
Aurora Tigers
Nobleton Arena
8-3
W
YS23QA-U16BB-021
Mar 05 2024
8:15 PM
Barrie Colts
Nobleton Arena
U18 AA
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
YS23QB-U18AA-027
Feb 06 2024
9:00 PM
TNT Tornados
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
2-6
L
YS23QB-U18AA-003
Feb 08 2024
8:00 PM
Markham Waxers
Centennial
1-4
L
YS23QB-U18AA-011
Feb 09 2024
9:15 PM
Markham Waxers
Trisan Centre
0-5
L
YS23QB-U18AA-001
Feb 16 2024
9:15 PM
Richmond Hill Jaguars
Trisan Centre
4-4
T
YS23QB-U18AA-022
Feb 18 2024
4:00 PM
Richmond Hill Jaguars
Elgin Barrow (East)
7-5
W
YS23QB-U18AA-013
Feb 21 2024
8:00 PM
South Simcoe Storm
Nobleton Arena
1-4
L
YS23QB-U18AA-015
Feb 24 2024
7:30 PM
Markham Waxers
Centennial
0-6
L
YS23QB-U18AA-023
Feb 25 2024
5:15 PM
South Simcoe Storm
Bradford Leisure (Paul Dossey)
3-4
L
YS23QB-U18AA-009
Feb 27 2024
9:00 PM
TNT Tornados
New Tecumseth Rec (NTRC 1)
1-3
L
YS23QB-U18AA-012
Mar 01 2024
9:15 PM
Richmond Hill Jaguars
Trisan Centre
2-2
T
YS23QB-U18AA-006
Mar 03 2024
5:00 PM
South Simcoe Storm
Bradford Leisure (Paul Dossey)
3-2
W
YS23QB-U18AA-014
Mar 04 2024
9:15 PM
TNT Tornados
Nobleton Arena
1-2
L
U18BB
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
YS23QA-U18BB-28
Feb 07 2024
9:00 PM
Upper York Admirals
Ice Palace (Blue)
2-2
T
YS23QA-U18BB-01
Feb 13 2024
7:15 PM
Barrie Colts
Peggy Hill (Arena 2)
7-2
W
YS23QA-U18BB-10
Feb 17 2024
3:45 PM
Upper York Admirals
Trisan Centre
2-6
L
YS23QA-U18BB-15
Feb 18 2024
8:30 PM
Markham Waxers team 1
Angus Glen (1 - West)
5-4
W
YS23QA-U18BB-06
Feb 24 2024
3:45 PM
Barrie Colts
Trisan Centre
4-5
L
YS23QA-U18BB-08
Feb 25 2024
2:25 PM
Markham Waxers team 4
Nobleton Arena
6-1
W
YS23QA-U18BB-09
Feb 27 2024
9:10 PM
Newmarket Renegades White (Team 1)
Nobleton Arena
6-3
W
YS23QA-U18BB-17
Feb 29 2024
9:00 PM
Markham Waxers team 4
Milliken Mills
4-0
W
YS23QA-U18BB-07
Mar 02 2024
3:45 PM
Markham Waxers team 1
Trisan Centre
2-3
L
YS23QA-U18BB-23
Mar 03 2024
7:00 PM
Newmarket Renegades White (Team 1)
Magna (Forhan)
2-4
L